BOLAMAN CAM TERASTAN İZLENECEK

Okuma Süresi:45 Saniye

Fatsa’nın Bolaman Mahallesi Akise Tepesi’ne Cam Teras yapılmasına yönelik düğmeye basıldı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar; “Fatsa turizmi için önemli bir proje olarak görüyoruz. İnşallah yeni dönemde önemli projelerden bir tanesi bu olacak.” dedi.

Projenin detayları hakkında açıklama yapan Başkan Kibar, Akise Tepesi Cam Teras Projesinin kendilerinden önceki dönemlerde de dillendirildiğini ama bir türlü yapılamadığını kaydederek; “Bu projeyi çok kıymetli buluyoruz çünkü buradan gün doğumunu ve gün batımını izlemek çok güzel oluyor. İnsanların güzel havalarda araçlarıyla Akise Tepesi’ne giderek Fatsa manzarası ve güneşin batışını izledikleri de tanık oluyoruz.” diye konuştu.

“FATSA TURİZMİ İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJE”

Cam Teras Projesinin Fatsa turizmi için önemli olduğunu ifade eden Başkan Kibar: “Proje hayata geçirildiğinde vatandaşlarımız daha güzel bir şekilde hem doğanın eşsiz güzelliğini izleyecekler hem de bu anlarını fotoğraflarıyla ölümsüzleştirecekler ve kendilerine çok güzel hatıralar kalacak. Turizm içinde önemli bir proje görüyoruz. İnşallah yeni dönemdeki projelerden bir tanesi bu olacak.” açıklamasında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.