KURTULUŞ MAHALLESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLANILDI

Okuma Süresi:38 Saniye

Fatsa Belediyesi, hizmet ve yatırımlarını vatandaşlara daha hızlı ulaştırmak için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler altyapısını tamamladığı Kurtuluş Mahallesi Yeni sokakta sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Kurtuluş mahallesinde çalışmaların bugün itibariyle başladığını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Şehrimiz genelinde yürüttüğümüz çalışmalara her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Kurtuluş mahallemizde de yürüttüğümüz sıcak asfalt çalışmalarını kısa sürede tamamlayacağız. Hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“VATANDAŞLARDAN BAŞKAN KİBAR’A TEŞEKKÜR”

Mahallelerinde yürütülen altyapı ve asfalt çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurtuluş Mahallesi sakinleri, “Yürütülen çalışmalardan çok memnunuz. Mahallemizde altyapı çalışmaları tamamlanmıştı bugünde üstyapı çalışmalarına başlanıldı. Mahallemiz çok güzellikler gördü. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.