GENÇ GİRİŞİMCİLER ORDU’DA BULUŞTU

Okuma Süresi:1 Dakika, 13 Saniye

BAŞKAN GÜLER’DEN GİRİŞİMCİ GENÇLERE ÇAĞRI: “TECRÜBE VE İMKANLARIMIZLA YANINIZDAYIZ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’da düzenlenen TOBB Genç Girişimciler Kurulu Doğu Karadeniz Toplantısına katılarak bölgedeki genç iş insanları ile bir araya geldi.

Bölgedeki ekonominin ve istihdamın artması için Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda Başkan Güler, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt’taki oda ve borsaların genç girişimciler kurulu başkanları ve üyeleri ile istişarelerde bulundu. Başkan Güler, girişimci gençlere çağrıda bulunarak, “Tecrübe ve imkanlarımızla yanınızdayız” dedi.

 

“GELİN TECRÜBE PAYLAŞIMINI BİRLİKTE YAPALIM”

 

50 yıldır devletin çeşitli kademelerinde görev alarak millete hizmet ettiğine dikkat çeken Başkan Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da fındıkla ilgili önemli çalışmalar içerisinde olduğunu belirtti. Başkan Güler programda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Genç girişimciler olarak gözünüz kapalı hangi işe el atarsanız başarılı olursunuz. Çevremizde öyle bir zenginlik var. Ordu’da var olan tüm güzellikler sizin şehirlerinizde de var. Tüm bu güzelliklere rağmen bir gariplik var o da çalışmayı sevmiyoruz. Sizler çalışmaya, başarmaya niyet etmiş genç girişimciler olmak için kolları sıvamışsınız, yolunuz açık olsun. Biz sizin her zaman tecrübelerimizle, imkanlarımızla emrinizdeyiz. Yeter ki sizler güçlü olun. İklim değişikliği nedeniyle de en yaşanabilir yerler bu 7 il olacak. Bir kere kuraklık diye bir şey olmayacak. Ne kadarlık yatırım yapmak isterseniz ona göre yapılacak işler var. En büyük kaynağımız insan bu kaynağı nasıl çalıştırırsınız bunlarla ilgili neler yapabiliriz? Biz şu anda bunun çalışmalarını yapıyoruz. O bakımdan gelin tecrübe paylaşımını birlikte yapalım.”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.