ORDULULAR KEYİF VE GURURU BİR ARADA YAŞIYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 5 Saniye

DURUGÖL TABİAT PARKI HALKIN BULUŞMA NOKTASI OLDU. MİLLİ MAÇ HEYECANINI YAŞAMAK VE KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRMEK İSTEYENLER ALANI DOLDURUYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kararlı tutumu sayesinde hiçbir bedel ödemeden alınan ve sosyal yaşam alanı haline dönüştürülen Durugöl Tabiat Parkı bugün coşkulu etkinliklerde halkın bir araya geldiği buluşma noktası haline geldi.

Milli takım maçlarının dev ekran kurularak izlendiği alanda Ordulular açık havada keyifli bir yaz akşamı geçirirken takımına da destek veriyor.

2 Temmuz’da Milli takımın Avusturya karşısına çeyrek final biletini almak için çıktığı karşılaşma da Durugöl Tabiat Parkı’nda takip edildi. Sandalyesini alarak alanı dolduran Ordulular kendileri için hazırlanan alanda takımının yanında oldu. Milli takımın 2-1 üstünlüğü ile sonuçlandığı maç gecesinde Ordulular keyif ve gururu bir arada yaşadı.

DURUGÖL TABİAT PARKI DOLUP TAŞIYOR

Öte yandan modern şehircilik kimliğine uygun olarak hazırlanan ve sosyal yaşam alanı haline dönüştürülen Durugöl Tabiat Parkı, etkinliklerin dışında da halkın buluşma noktası olarak dolup taşıyor.

Doğal gölün ve ekolojik dengenin korunarak yeşil alanları ve sosyal aktivite imkânları ile donatılan 36 dönümlük Durugöl Tabiat Parkı, gece aydınlatmalarıyla da görsel bir şölen sunuyor.

Aydınlatma sistemlerinden kent mobilyalarına, kuş evlerinden suluklara her şey düşünülerek inşa edilen alanda müziğe göre hareket eden fıskiye sisteminin bulunduğu havuz da yer alıyor. Işık şov animasyonlarının yapıldığı havuz, sahili ve alanı dolduran Ordululara keyifli anlar yaşatıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.