YENİ YERİNE TAŞINAN KENT MOBİLYALARI ATÖLYESİNDE ÜRETİMLER HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:55 Saniye

Fatsa Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kent Mobilyaları Atölyesi üretimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Kent Mobilyaları Üretim atölyesinde saksı imalatı, Sigara İzmarit Kutusu, Kedi Kulübesi İmalatı, köpek kulübesi imalatı, kuş kafesi imalatı, bin adet bayrak asma aparatı imalatı, ayak desteği imalatı, ofis masası, dosya dolabı, Telora, elbise dolabı, altıgen saksılık imalatı, malzeme dolabı imalatı, keson ve masa imalatı, ofis ve balkon imalatı, dosya dolapları imalatı, ahşap tabela imalatı, dekorasyon sütun imalatı, malzeme dolapları, eskis kağıt dolabı ve dosya dolabı imalatı, stant konsolları imalatı, Toplantı salonu için duvar kaplamaları, sehpa ve toplantı masası yapımı, güvenlik kulübesi imalatı, makam odası ahşaplarının boyama ve tadilat işleri, bank imalatı yapılıyor.

“BELEDİYEMİZİN BÜYÜK BİR YÜKÜNÜ ORTADAN KALDIRDIK”

Kent Mobilyaları üretim atölyesi Kademe Yerleşkesinde hizmete devam ediyor diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Kent Mobilyaları Atölyemiz belediyemizin büyük bir yükünü ortadan kaldırdı. Atölye sayesinde şehir mobilyalarının üretimi ve bakımı belediye içinde gerçekleştirilerek dışarıdan hizmet alımı maliyetlerinin azaldığını ve kaynakların daha etkili bir şekilde kullanıldığını söyleyebilirim. Kent Mobilyaları Atölyemizin başarılı performansı sayesinde Fatsa’mız sadece yerel değil aynı zamanda ulusal düzeyde de dikkat çeken bir şehir haline gelecektir.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.