FATSA’YA SICAK HİZMET

Okuma Süresi:45 Saniye

KONAKBAŞI- BAĞLARCA- KABAKDAĞI GRUP YOLU ASFALTLANIYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 19 ilçe genelinde yol sorunlarına neşter vurarak kentin ulaşım konforunu artırmaya devam ediyor.

Fatsa ilçesinde Konakbaşı- Bağlarca- Kabakdağı grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başlayan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri 3 ilçede 10 mahalleye hizmet verecek olan yolda vatandaşlara modern ulaşımın kapılarını araladı.

10 MAHALLEYE HİZMET VERİYOR

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin kırsal yol ağı en geniş ili Ordu’da vatandaşlara konforlu ulaşımın kapıları aralanmaya devam ediyor. Çalışmalarını ara vermeden havaların el vermesiyle hızlandıran Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Fatsa’nın en önemli bağlantı yollarından biri olan 5 km’lik Konakbaşı- Bağlarca- Kabakdağı grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşturuyor.

Fatsa Konakbaşı, Bağlarca, Kabakdağı, Klavuzömer, Tayalı, Dereyurt; Çamaş Budak, Saitler, Burhangüneyi; Gürgentepe Bahtiyarlar Mahallerine ulaşım sağlayan yolda çalışmalar devam ediyor. Çalışmalardan memnun olan ve hizmeti takdir eden vatandaşlar özlemle bekledikleri hizmeti hayata geçiren Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.