KİBAR, “MUHTEŞEMSİN FATSA”

Okuma Süresi:43 Saniye

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Beş yıldır gururla görev yaptığım Fatsa Belediye Başkanlığına, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli tensipleriyle tekrar aday gösterilmemle, yeni bir döneme hazırlanıyoruz. Bu anlamlı günün heyecanını paylaşan ve destek veren tüm hemşehrilerime göstermiş olduğu coşkulu karşılama için içtenlikle teşekkür ederim.Görev sürecimde sizlere hizmet etmekten büyük onur duydum. Şimdi, bu onuru daha da büyüterek, şehrimizin gelişimine katkı sağlamak için yeniden yola çıkmaya hazırım. Yeniden aday gösterilmem, birlikte geçirdiğimiz bu süre zarfında ortaya koyduğumuz çalışmaların ve başarıların bir yansımasıdır.

Gelecekte de birlikte el ele, gönül gönüle vererek Fatsa’mızı daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteği ve güveniyle, Fatsa’mızın başarı hikayesini birlikte yazacağımıza inancımız tamdır.

Bu anlamlı süreçte emek eden, destek veren ve gönül veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Birlikte daha nice başarılara imza atmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımla.” dedi.

#fatsasondakikahaber

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.