ÇAMBAŞI’NA ZİYARETÇİ AKINI 

Okuma Süresi:1 Dakika, 13 Saniye

BÜYÜKŞEHİR İLE ÇAMBAŞI’NA HAREKET GELDİ

ORDU’NUN GÖZDE TURİZM MERKEZİ ÇAMBAŞI YAYLASI YARIYIL TATİLİ İLE BİRLİKTE DOLUP TAŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR ÇOCUKLAR VE AİLELERİ İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKÂNI SUNUYOR

Türkiye’nin denize en yakın kayak merkezini bünyesinde barından Ordu’nun gözde turizm merkezi Çambaşı Yaylası, yarıyıl tatilinde de dolup taşıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin cephe yenileme, 5 yıldız konfordaki otel yapımı ve doğalgaz hizmeti gibi öncüsü olduğu yatırımlarla adeta şaha kalkan Çambaşı, her gün binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yeniliklerle yerli ve yabancı turistlerin dört mevsim uğrak noktası haline gelen Çambaşı Yaylası, modern konaklama alanları, kış sporları çeşitliliği ve eşsiz doğa güzelliğiyle kış sezonunda da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bünyesinde denize en yakın kayak merkezini barından Çambaşı Yaylası, yerli ve yabancı turistlerin gözde mekânlarından biri oluyor.

Özellikle hafta sonu yoğunluğun yaşandığı Çambaşı’nda en çok kullanılan mekânların başında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in özel önem verdiği, hayata geçirilen yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Çambaşı Doğa Tesisleri yer alıyor. Burada her türlü imkâna erişebilen vatandaşlar hem kışın tadını çıkarıyor hem de kayak yapma fırsatı buluyor.

BÜYÜKŞEHİR ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKÂNI SUNUYOR

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatilinde çocuklar ve ailelerine özel Çambaşı Yaylası’na ücretsiz turlar düzenliyor. Büyükşehir Belediyesinin bu uygulaması ile Çambaşı’nı ziyaret eden çocuklar, aileleri ile birlikte yarıyıl tatilinin tadını çıkararak unutulmaz anılar biriktiriyor.

Büyükşehir Belediyesi 2-3-4 Şubat tarihlerinde de saat 09.00’da Altınordu ilçesi teleferik alt istasyonu bölgesinden ücretsiz ulaşımlarına devam edecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.