BÜYÜKŞEHİR ÇOCUKLARIN AYAĞINA GİDİYOR

Okuma Süresi:44 Saniye

OBBKT İLE MAHALLEDE ŞENLİK VAR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) “Mahallemde Şenlik Var Sömestr Çocuk Etkinlikleri” kapsamında çocukların ayağına gidiyor. Tiyatro oyunlarından yüz boyamaya, müzikli eğlencelerden palyaço gösterilerine çeşitli etkinliklerin yapıldığı programlarda çocuklar gönüllerince eğlenerek tatilin tadını çıkarıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri ile her yaş grubunun beğenisini kazanıyor. Çocuklara yönelik etkinliklere de ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi yarıyıl tatilinde de çocukları unutmadı. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu hazırladığı “Mahallemde Şenlik Var Sömestr Çocuk Etkinlikleri” programı ile çocukların ayağına gidiyor.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Mahallelerde bulunan parklara stant kuran ekipler burada tiyatro oyunları, palyaço gösterileri ve yüz boyama gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Bu kapsamda OBBKT’nin durağı Altınordu Şahincili Mahallesinde bulunan Ihlamur Vadisi ve Erguvan Park oldu. Çocuklar, burada düzenlenen tiyatro oyunlarından yüz boyamaya, müzikli eğlencelerden palyaço gösterilerine kadar birçok etkinlik ile güzel bir gün geçirdi.

Düzenlenen etkinlikleri çok beğendiklerini belirten aileler ise Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini iletti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.