ORDU’DA ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Okuma Süresi:47 Saniye

KABADÜZ’ÜN GRUP YOLLARI SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Kabadüz ilçesinin 4 mahallesine bağlantı sağlayan güzergâhtaki son kısım da sıcak asfalt ile buluşacak.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Bu kapsamda çalışmalarına hız veren Ordu Büyükşehir Belediyesi Kabadüz ilçesinde 4 mahalleyi birbirine bağlayan grup yolunun daha önce tamamlanan son bölümünde de sıcak asfalt çalışması başlattı. Başköy, Akgüney, Harami ve Gümüşköy Mahallelerini birbirine bağlayan güzergahta sıcak asfalta kavuşan 3.5 kilometrelik güzergahın ardından Başköy Mahallesi Tikenli mevkii arasındaki 1.5 kilometrelik kısım da sıcak asfalt ile buluşacak.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Başköy Mahallesi sakinleri yolun yapımından duydukları memnuniyeti ifade ederek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.