ORDU’DA GRUP YOLLARINA BETON VE ASFALT KONFORU

Okuma Süresi:42 Saniye

ÇATALPINAR’IN GRUP YOLLARI BETONLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çatalpınar ilçesinde üç mahalleyi birbirine bağlayan grup yolunu betonla buluşturdu. Beton öncesinde genişletilen yol vatandaşlara konforlu bir ulaşım imkânı sundu.

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

3 MAHALLE BİRBİRİNE BAĞLANDI

Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun bir çalışma ile genişletilmesini sağladığı Çatalpınar ilçesine bağlı Karşıyaka, Yeni Mahalle ve Karahasan Mahallerinin bağlantı yolunda toplam uzunluğu 2,5 km’yi aşan yol betonla buluştu. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri güzergah boyunca çalışmaları tamamlayarak, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını araladı.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmayı memnuniyetle karşılayan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.