FATSA BELEDİYESİ’NDEN 5 AYRI NOKTADA YOĞUN ÇALIŞMA

Okuma Süresi:53 Saniye

Fatsa Belediyesi, kış mevsimine rağmen ilçenin çeşitli bölgelerinde altyapı ve yol düzenleme çalışmaları gerçekleştirerek yaşam standartlarını yükseltmeyi sürdürüyor. Kurtuluş Mahallesinde yağmur suyu altyapı çalışmaları ve yol yapımı, Evkaf Mahallesinde altyapı iyileştirmeleri ve yağmur suyu drenajı, Dolunay Mahallesinde ise yol yapımı için kazı ve dolgu çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ekiplerimiz, kış aylarında dahi durmayarak ilçemizin altyapı ve yol ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir çaba içerisinde. Kapalı havalara rağmen Kurtuluş, Evkaf ve Dolunay mahallelerindeki projelerimizi titizlikle yürütüyoruz.” dedi.

“DAHA GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLAR” 

Özellikle Dolunay ve Kurtuluş Mahallelerinde yürütülen yol yapım ve alt yapı çalışmalarının, bölgenin ulaşım altyapısını güçlendirerek vatandaşların daha güvenli ve konforlu seyahat etmelerini sağlayacaklarını belirten Başkan Kibar, “Aynı zamanda Evkaf Mahallesindeki altyapı iyileştirmeleri ve yağmur suyu drenajı çalışmalarıyla su baskınlarının önüne geçmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mevsim koşullarına aldırmadan vatandaşların günlük hayatını etkileyen bu projeleri titizlikle sürdürüyor. İlçenin altyapı ve yol sorunlarına kalıcı çözümler getirerek vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve güvenli bir çevre sunmak için ekipler durmak bilmeyen çalışmalarıyla takdir topluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.