“KARADENİZ-AKDENİZ YOLU 10 GÜN İÇERİSİNDE AÇILACAK”

Okuma Süresi:50 Saniye

 

BAŞKAN GÜLER AÇIKLADI ;

 “KARADENİZ-AKDENİZ YOLU 10 GÜN İÇERİSİNDE AÇILACAK”

 

Ordu’da Temmuz ayında meydana gelen ve sel felaketinde yaşanan heyelan sebebiyle ulaşıma kapanan Karadeniz-Akdeniz yolunun ulaşıma açılması için devam eden çalışmalarda sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Karadeniz-Akdeniz yolunun 10 gün içerisinde ulaşıma açılacağını söyledi.

Ordu’yu İç Anadolu ve Akdeniz’e bağlayan Karadeniz-Akdeniz yolu Temmuz ayında Ordu’da meydana gelen sel felaketinde ulaşıma kapandı. Çalışmalara hızlıca başlayan ekipler, Karadeniz-Akdeniz yolunun Mesudiye Darıcabaşı Mahallesi ile Ulubey Çağlayan Mahallesi tüneli girişindeki kısımda yaşanan heyelan alanındaki çalışmalara ağırlık verdi. Yolun yaşanabilecek afetlerde tekrar zarar görmemesi için güçlendirilmesini sağlayan ekipler, viyadük inşasında da sona yaklaştı.

 

BAŞKAN GÜLER, YAKINDAN TAKİP EDİYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de Karadeniz-Akdeniz yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İşçilerle bir araya gelen Başkan Güler, hem kendilerine kolaylıklar diledi hem de son durum hakkında bilgi aldı. Başkan Güler ayrıca yol çalışmalarını sürdüren ekiplere çikolata ikramında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.