MEŞEBÜKÜ BU DÖNEM KONFORLU YOLLARA KAVUŞTU

Okuma Süresi:1 Dakika, 3 Saniye

 

Fatsa Meşebükü mahallesi bu dönem Fatsa Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ile konforlu yollara kavuştu.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Külçeciler mevkiine toplamda 6 kilometre beton yol, Şanlılar mevkiine 1.5 kilometre sathi kaplama asfalt, Cinoymak mevkiine 400 metre sıcak asfalt, Tepetarla mevkiine 100 metre yeni yol açma çalışması yapılırken Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ise Meşebükü – Tahtabaş Grup yolu 1.5 kilometre sıcak asfalt çalışması yapıldı.

 

“CUMHURİYET MEYDANINDAN FARKIMIZ KALMADI”

 

Meşebükü Mahallesi Muhtarı Harun Bahadır Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar döneminde çok büyük hizmetler aldıklarını belirterek, “Bu dönem bir dediğimiz iki olmadı. Bizim 40 kilometre yol ağımız var. Şuanda yapılacak olan 2 parça yolumuz kaldı. Biri Tepetarla diğeri ise Toyluk sokak yolu. Şuanda Meşebükü ile Fatsa Cumhuriyet Meydanının hiçbir farkı yok. Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a özel teşekkür ediyorum. Yani 5 kilometre civarında yapılacak yolumuz kaldı. Çok şükür artık vatandaşımız ayağı toza çamura değmeden yoluna gidebilecek. Yollarımızın yapılması sayesinden yüzde 20-30 civarında büyükşehirlerden mahallemize geri dönüşler de başladı. Ben bir kez daha emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

Meşebükü mahallesi sakinlerinden eski Muhtar Reşit Eruzun ise mahallerine muhteşem yollar yapıldığını belirterek, “Mahallemiz şehir merkezine çok yakın konumda. Bu dönem mahallemize gerçekten güzel hizmetler yapıldı. Yapılan yol yol çalışmalarını görüyoruz. Hizmet gelmedi dersek ayıp olur.” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.