KİTAP KAFE PROJESİNDE İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 3 Saniye

 

Fatsa Belediyesi tarafından sahilde bulunan 2 nolu Eyvan kitapseverler için Kitap Kafe’ye dönüştürülüyor. Güçlendirme çalışmaları tamamlanan ve inşaatı devam eden Kitap Kafe Projesinin ocak ayı içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Sahilde inşaat çalışmaları devam eden Kitap Kafe Projesi kitapseverlere ve sosyal yaşam seven gençlere uzun yıllar hizmet verecek. 165 m² yapı alanına sahip olan Kitap Kafe Projesi 1 adet kafe ve kitap okuma salonu, 1 adet mutfak, 1 adet ortak lavabo, 1 adet bay-bayan tuvalet alanından oluşuyor.

 

“OCAK AYINDA HİZMETE AÇACAĞIZ”

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Kitap Kafe’nin, kitap okuma, kahve içme ve rahatlama gibi mekanlar olduğunu belirterek, “Keyifli, konforlu, sıcak bir yaşam alanı oluşturmaya çalıştık. Bu tür kafeler, kitapseverler ve kahve tutkunlarının buluştuğu ve keyif aldıkları yer olup, insanlara geniş bir kitap koleksiyonu sunar. Bu kitaplar, misafirlerin rahatça oturup okumalarına ve keşfetmelerine olanak tanır. Bu nedenle, kitap kafeleri kitap okumayı sevenler için ideal bir yerdir. Vatandaşlarımız kitap okurken veya arkadaşlarıyla sohbet ederken aynı zamanda çay kahvenin keyfini çıkaracaklar. Kitap kafeler, genellikle edebiyat ve kahve kültürünü bir araya getiren ve kişilerin rahatlayabileceği bir ortam sunan özel yerlerdir. Bu nedenle, kitap okumayı sevenler, arkadaşlarıyla buluşmak isteyenler veya çalışma yapmak isteyenler için cazip seçenekler sunacaktır. Şuan kafemizin güçlendirme çalışmalarını tamamladık. İnşallah ocak ayı içerisinde hizmete açacağız.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.