ORDU’DA KORUYUCU AİLE GÜNÜ KAPSAMINDA ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

Okuma Süresi:1 Dakika, 9 Saniye

 

BAŞKAN VEKİLİ TEZCAN: “BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ordu Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğinde şehirde bulunan 82 koruyucu aile düzenlenen etkinlikte buluştu.

Altınordu ilçesi Melet Irmağı kenarında kurulan ve birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kültür Otağı’nda gerçekleşen programda koruyucu aileler Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Konseri ile eğlenirken, çocuklar ise çeşitli etkinlikler ile keyifli bir gün geçirdi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı korucu aile ve çocuklara yönelik düzenlenen programa Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, koruyucu aileler ve çocuklar katıldı.

BAŞKAN VEKİLİ CELAL TEZCAN: “BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”

 

Gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Başkan Vekili Celal Tezcan, koruyucu aileliğin çok anlamlı bir kurum olduğuna dikkat çekerek çocuklara aile sıcaklığı hissettiren koruyucu ailelere teşekkür etti.

Başkan Vekili Tezcan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Koruyucu ailelik çok anlamlı çok güzel bir kurum, çok kıymetli bir müessese. Burada ailenin sıcaklığını çocuklarımıza hissettirdiğiniz için, ayrım gözetmediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için kendilerini koruyacak, ilgilenecek, maddi ve manevi gereksinimlerini karşılayabilecek, güvenle bağlanabilecekleri sıcak bir aile ortamına ihtiyaçları var. Sizler bunu şehrimizde en iyi şekilde yapan ailelerimizdensiniz. Sizlerle bugün bir arada olmak bizim için çok özel. Dün olduğu gibi bundan sonra da Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kültür Otağı’nda gerçekleştirilen program çocuklar için yapılan etkinliklerin ardından sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.