ENGELSİZ TAKSİ

Okuma Süresi:53 Saniye

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi hizmetinde bulunan Engelsiz Ordu Taksi ile engelli ve yardıma muhtaç yaşlı vatandaşlar hastane başta olmak üzere diğer kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlerini kolaylıkla yerine getiriyor.

 

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana çok sayıda vatandaşın yararlandığı Engelsiz Taksi; vatandaşların hastane, kaymakamlık, postane, adliye, banka vb. kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlerini kolay ve rahat yerine getirmelerini sağlıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra taksi, diğer acil durumlarda da hizmet vermeye devam ediyor.

 

ZORUNLU İHTİYAÇLAR GİDERİLİYOR

 

Tamamen ücretsiz ve kilometre sınırı olmadan hizmet veren “Engelsiz Taksi” için talepte bulunan vatandaşlar, evlerinden alınarak istedikleri yere götürülüyor ve ev dışında olan zorunlu ihtiyaçlarını karşılama imkânı buluyor. İşlemleri biten vatandaşlar yine Engelsiz Taksi hizmetiyle evlerine geri götürülüyor.

 

6 BİN KİŞİYE HİZMET VERDİ

 

Projeden yararlanan vatandaşlar aynı hizmeti alabilmek için yine Engelsiz Taksiyi tercih ediyor. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana yaklaşık 6 bin kişinin yararlandığı proje ile vatandaşların sosyal hayata entegrasyonu kolaylaşıyor.

 

RANDEVU SİSTEMİ İLE ÇALIŞIYOR

 

Engelsiz Ordu Taksi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar 444 10 52 No’lu numaradan irtibata geçerek talepte bulunabilirler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.