FATSA’DA YENİ BİR ÇOCUK PARKI DAHA HİZMETE GİRDİ

Okuma Süresi:51 Saniye
Fatsa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ilçede aralıksız yaptığı çocuk oyun parkları ve yeşil alan çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kurtuluş mahallesinde bulunan Kurtuluş Anaokulu’nun bahçe düzenlemesini tamamlayarak, çocuklar için oyun parkını hizmete açtı.İLÇEMİZE ÇOCUK PARKLARI KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Okul bahçesini çocuklara hazır hale getirdiklerini belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Fatsa Belediyesi olarak çocuk parkları yapmaya devam ediyoruz. Kurtuluş mahallesinde bulunan mevcut okulun bahçesine oyun parkımızı tamamlayarak çocuklarımızın hizmetine açtık.’’ dedi.
FATSA GELECEĞİN TEMİNATI OLAN ÇOCUKLARA AYRI BİR ÖNEM VERİYOR
Geleceğin teminatı olan çocuklara ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Başkan Kibar, “İlçemize yeni çocuk parkları kazandırmaya devam ediyoruz. Fatsa’da başta çocuklar olmak üzere ailelerin yeni dinlenme alanlarına kavuşması için ekiplerimiz çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz bir yandan mevcut park ve yeşil alanların bakım ve onarımını üstlenirken diğer taraftan kente yeni çocuk oyun parkları da kazandırıyor. Yavrularımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen taleplere anında cevap verebilmek adına ekiplerimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.