MİLLİ TRİATLONCU KIR, ROMANYA’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Okuma Süresi:48 Saniye

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Milli Triatlon Sporcusu Selinay Tuğçe Kır, 2023 Alanya Justiniano Trialonu Milli Takım seçme yarışlarında elde ettiği başarı ile Romanya’da Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Romanya’da düzenlenecek olan 2023 Avrupa Triatlon Gençler Kupası İzvorani Müsabakasında Türkiye’yi temsil etmek için Alanya’da Justiniano Triatlonu Milli Takım Seçme yarışları düzenlendi. 101 sporcunun katıldığı organizasyonda Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Milli Triatlon Sporcusu Selinay Tuğçe Kır da mücadele etti.

ALANYA’DA BÜYÜK BAŞARI

Süper Sprint kategorisinde 400 m yüzme, 12 km bisiklet ve 2,5 km koşuda yarışan Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Milli Takım oyuncusu Selinay Tuğçe Kır, yarışmayı birincilik ile kazanarak Romanya’da düzenlenecek olan Gençler Kupası için milli takım kadrosuna seçilmeye hak kazandı.

KIR MİLLİ TAKIM KAMPINDA ÇALIŞIYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Milli Triatlon Sporcusu Selinay Tuğçe Kır 17-18 Haziran tarihlerinde Romanya İzvoroni’de düzenlenecek olan 2023 Avrupa Triatlon Gençler Kupası İzvorani Müsabakası hazırlık çalışmalarına Alanya’da milli takım kampında devam ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.