KAYAK MERKEZİ BU SEZON DA DOLDU TAŞTI

Okuma Süresi:1 Dakika, 1 Saniye
Ordu’nun Kabadüz ilçesi Çambaşı Yaylası’nda bulunan gözde Kayak Merkezi kış sezonu boyunca misafir akınına uğradı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in çabaları ile yurt içi ve yurt dışında tanınır hale gelen Çambaşı Kayak Merkezi, kayak sezonunda yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Uzun yıllardır Ordululara hizmet veren Kayak Merkezi, Başkan Güler’in öncülüğünde konaklama mekanlarından pistlere kadar yapılan değişim ve dönüşümler ile kapılarını geniş yelpazeye araladı.
KONFOR VE KALİTESİ İLE YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİ AĞIRLADI
Baştan aşağı değişimin yaşandığı Çambaşı Kayak Merkezi her kış sezonunda olduğu gibi bu sezonda da konfor ve kalitesi ile yerli ve yabancı turistleri ağırladı. Acemisinden profesyonel sporcusuna her kesimden vatandaşın eğlenebileceği yer haline getirilen merkez, kış sporları çeşitliliği ile de misafirleri kendisine çekti.
FESTİVALLERLE RENKLENDİ
Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in 3 ay değil, 12 ay yaşanabilesi Ordu için başlattığı bir diğer çalışma olan festivallerle de hareketlendirilen Kayak Merkezi doldu, taştı. Kış sporlarının yanı sıra festivallerle ile de renklenen Kayak Merkezi’nde misafirler karın tadını doyasıya çıkardı.
BİNLERCE KİŞİYİ MİSAFİR ETTİ
Modern konaklama alanları, kış sporları çeşitliliği ve eşsiz doğa güzelliğiyle hizmet vermeye devam eden Kayak Merkezi, sezonun henüz bitmemesine rağmen bu zamana kadar binlerce kişiyi misafir etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.