BAŞKAN GÜLER, ADIYAMAN’DA

Okuma Süresi:1 Dakika, 57 Saniye

BAŞKAN GÜLER, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI. GÜLER, ALTYAPISININ BÜYÜK KISMI ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN KONTEYNER KENTİ ZİYARET ETTİ, DEPREMZEDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ, ÇOCUKLARA HEDİYELER DAĞITTI

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında Adıyaman’da gerçekleştirilen koordinasyon toplantısına ve altyapısının büyük kısmı Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan konteyner kentlerin ziyaret ettiği programlara katıldı. Başkan Güler ayrıca depremzede aileler ve çocuklar ile bir araya geldi.

 

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ili etkileyen deprem sonrası yaralar sarılmaya devam ediyor. Depremin ilk anından bu yana tüm birimleri ile sahada seferber olan Ordu Büyükşehir Belediyesi de Ordu Valisi Tuncay Sonel’in koordinatör vali olarak görev yaptığı Adıyaman’da önemli çalışmalar yürütüyor.

 

BAŞKAN GÜLER, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

 

Adıyaman’daki çalışmaları yakından takip eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen koordinasyon toplantısı ve altyapısının yapılmasında Ordu Büyükşehir Belediyesinin önemli katkıları olduğu konteyner kentleri ziyaret ettiği programlara katıldı. Başkan Güler, burada yapılan toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Adıyaman’da yürütülen çalışmalara yönelik bilgiler verdi.

 

BAŞKAN GÜLER, DEPREMZEDE AİLELERİ VE ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

 

Buradaki toplantının ardından Başkan Güler, Adıyaman’da kurulan çadır kenti ziyaret etti. Burada çadırları ziyaret eden Başkan Güler, depremzede ailelere geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara yönelik yapılan aktivite alanına geçen Başkan Güler, burada çocuklarla birlikte sinema izledi, kendilerine hediye dağıttı ve topla oynadıkları oyunlara eşlik etti.

 

BAŞKAN GÜLER: “YAŞANAN BU ACIYI AZALTMAK, YARALARI SARMAK İSTİYORUZ”

 

Adıyaman’da yürütülen çalışmaları değerlendiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, tek gayelerinin acıyı azaltarak yaraları sarmak olduğunu söyledi.

 

Yapılan çalışmaların yanı sıra çocuklar içinde seferber olduklarının altını çizen Başkan Güler, “Yaşanan bu acıyı azaltmak, yaraları sarmak istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımı ile gerçekleştirilen toplantılara katıldık. Yürüttüğümüz çok yönlü çalışmalara ek olarak şimdi de çocuklarımız için çalışmalar yürütüyoruz. Çocuklarımıza hem filmler seyrettiriyoruz hem aktiviteler düzenliyor hem de oyuncaklar dağıtıyoruz. Hepsi inşallah bu süreci en hızlı şekilde atlatacaklar. Amacımız diğer şehirlerde olduğu gibi Adıyaman’da da sorumlu belediye ve valilik olarak birlikte çalışmalar yapıyoruz. İnşallah bu günlerin ardından çocuklarımızı Ordu’da da ağırlayacağız. Biz şu anda Ünye’de Çınarsuyu’nu çocuklarımız için hazırlıyoruz. Gayretli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.