Fatsa Sosyal Hizmetler Merkezinden Hizmet Alan Çocuk ve Aileler İçin Yemek Programı Düzenlendi

Okuma Süresi:38 Saniye
Kaymakamlık bünyesindeki Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü ve Fatsa Belediyesinin organizasyonunda Sosyal Hizmetler Merkezinden hizmet alan çocuk ve ailelerin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla yemek programı düzenlendi.
Fatsa Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa, Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Çabukoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutçu, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Ali Murat Mahmat, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Yusuf Ünsal, Fatsa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Ekici katıldı.
Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Atölyesi oyuncuları tarafından gösterilerin sunulduğu, müzik dinletisi ve pasta kesiminin yapıldığı yemek programında, çocuklarımıza çeşitli oyuncaklar hediye edildi.
Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, çocuklarımız ve ailelerimizle bir araya geldiğimiz bu anlamlı programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, çocuklarımız ve ailelerimize mutlu ve huzurlu bir hayat dileğinde bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.