BAŞKAN GÜLER’E İSTANBUL’DA SEVGİ SELİ

Okuma Süresi:1 Dakika, 30 Saniye

BAŞKAN GÜLER: “ŞİMDİYE KADAR RASTLANMAMIŞ BİR İLGİ VAR”

“HEMŞEHRİLERİMİZLE HASRET GİDERİYORUZ”

 

Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” devam ediyor. Etkinlikte vatandaşlarla bir araya gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e Orduluların ve misafirlerin ilgisi yoğun oluyor.

 

İstanbul Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde vatandaşlarla buluşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, program hakkında açıklamalarda bulundu. İlginin yoğun olduğunu ifade eden Başkan Güler, “Ordu Tanıtım Günleri’ne çok yoğun bir ilgi var. Tam bir festival havasında geçiyor” dedi.

 

“HEM BİRLEŞTİRİCİ HEM KUCAKLAYICI HEM DE HASRET GİDERİCİ BİR ÇALIŞMA”

 

Etkinliğin hem hasret giderme hem de Ordu’nun tanıtımı için özel bir çalışma olduğunun altını çizen Başkan Güler, “Ordu Tanıtım Günleri’ne çok yoğun bir ilgi var ve bir festival havasında geçiyor. Bu yoğun ilgi hem birleştirici hem kucaklayıcı hem de İstanbul’daki Ordulularla hasret giderici bir çalışma. Hem ürünlerimiz tanıtılıyor hem yapılan çalışmaları görüyorlar. Herkes değişimin farkında. Söylenen tek şey şimdiye kadar rastlanmamış bir ilgi var. Buda bizi oldukça mutlu ediyor” diye konuştu.

 

“ORDULULAR, ORDU’YA DÖNMEK İSTİYOR”

 

İstanbul’daki Ordulu nüfusuna ve yaptıkları başarılı çalışmalara değinen Başkan Güler, Ordu’ya dönüş isteklerinin arttığını vurgu yaptı.

Başkan Güler, “Memleketlerinden göçerek İstanbul’a gelen Ordulular güzel işler yapıyorlar. Şimdi ise tekrar Ordu’ya dönmek istiyorlar. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor. Geçtiğimiz hafta Avrupa’daydık. Orada da Ordulularla bir araya geldik. Şimdi de burada tüm Ordulularla hasret gideriyoruz. Ordu gerçekten büyük bir dönüşümün içerisinde” şeklinde konuştu.

 

BAŞKAN GÜLER’E YOĞUN İLGİ

 

“Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde ilçe belediyeleri, kurum ve kuruluşların stantlarını ziyaret eden Başkan Güler’e vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların taleplerini yerine getiren Başkan Güler, vatandaşlarla tek tek ilgileniyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.