FATSA’NIN YENİ İNCİSİ : ATA CADDESİ

Okuma Süresi:45 Saniye

Fatsa’nın gözde caddelerinden biri olan Ata Caddesi dışarıdan gelen misafirlerin de dikkatini çekiyor. Fatsa Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi koordineli olarak yol boyunca ağaçlandırma çalışmaları yaparak Ata Caddesini yemyeşil görünüme kavuştu.

Altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Ata Caddesinde 31 milyon TL’lik yatırım yaparak, Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde gerçekleştirilen projede 2.4 km uzunluğunda sıcak asfalt, 12.000 m2 baskı beton kaldırım, 2.4 km orta refüj bordürü, 83 adet dekoratif aydınlatma direği ve 15.000 m3 yağmur suyu hattı çalışmaları gerçekleştirildi.

“YAŞAMINIZA DEĞER KATIYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa’nın kent estetiğine yakışır bir duruma gelmesi için çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Ata Caddemiz şehrimize gelen misafirler tarafından da büyük beğeni topluyor. İlçemizin gecesini gündüzünün ayrı güzelliklere bürünmesi için kent estetiği çalışmalarımız devam ediyor. Bu şehir her şeyin en güzeline layık anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ata Caddemiz dekoratif aydınlatma ve ışıklandırma çalışmalarıyla farklı bir görünüm kazandı.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.