FATSA BELEDİYESİ, ŞEHRİN HER NOKTASINDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:56 Saniye

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ilçe genelinde bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Fatsa’nın her bir köşesinde ihtiyaç ve eksiklikleri gidermek adına dört bir koldan yoğun bir tempoyla çalışıyor.

Bu kapsamda Cumhuriyet Meydanı yaya kaldırımı parke bordür tamir çalışması, Fatih Mahallesi Çullu sokak parke tamir çalışması, Evkaf Mahallesi Pelikan sokak yaya kaldırımı parke bordür tamir çalışması, Dumlupınar Mahallesi Fener sokak parke tamir çalışması, Evkaf Mahallesi Yapraklı sokak parke tamir çalışması, Fatih Mahallesi Karapınar sokak parke tamir çalışması, Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal caddesi zemin taş tamirat çalışması, Sahil caddesi Aybastı kavşağı yaya kaldırımı parke bordür tamir çalışması ve Ayazlı Mahallesi Palaz sokak yol iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

“HEMŞEHRİLERİMİZ VE İLÇEMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Hemşehrilerimizin, ilçede sorunsuz bir şekilde yaşaması için gayret ediyoruz diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “İlçemizi her anlamda ve alanda daha da güzelleştirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizin birçok noktasında yol açmadan asfalt serimine, kaldırımdan parke taşı döşemeye kadar çok yönlü çalışmalar gerçekleştiriyor. Hummalı bir şekilde sürdürdüğümüz çalışmalar ile hemşehrilerimizin hem taleplerini yerine getirmiş, hem de onların ulaşımdaki konforlarını sağlamış olacağız. Fatsa’mız ve hemşehrilerimiz için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.