KARŞIYAKA MAHALLESİNDE BETON YOL DÖNEMİ 

Okuma Süresi:48 Saniye

Fatsa Belediyesi konforlu ve güvenli bir ulaşım hedefiyle başlattığı yol seferberliğini Karşıyaka Mahallesi Dereköy mevkiinde hızla devam ettiriyor.

Daha yaşanabilir bir şehir için altyapıdan üstyapıya, istihdamdan ekonomiye, tarımdan ticarete, turizmden teknolojiye kadar hizmet belediyeciliği anlayışıyla her alanda yürüttüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

“YENİ PROJE VE UYGULAMALARI HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Beton yol çalışmalarımız yeni dönemde de hızla devam ediyor. Bu kapsamda ekiplerimiz Karşıyaka Mahallemize 2.2 km’lik beton yol çalışması gerçekleştirdi. Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için yeni proje ve uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Mesai mefhumu gözetmeksizin, daha konforlu ve güvenli bir şehir için çalışmalara devam eden mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” dedi.

“ŞEHRİMİZİ HER YÖNÜYLE FARK ETTİRECEĞİZ”

Yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar yıllardır özlemini duydukları hizmetlere kavuştuklarını ve yapılan bu çalışmalarla toz ve çamur çilesinden kurtulduklarını ve ulaşımda konfora kavuştuklarını aktaran mahalle sakinleri yaptığı hizmetlerden ötürü Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a teşekkürlerini ilettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.