FATSA BELEDİYESİ EKİPLERİ HAFTA SONUNU DOLU DOLU GEÇİRDİ

Okuma Süresi:57 Saniye

Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarına devam eden Fatsa Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri hafta sonu mesaisini dolu dolu geçirdi.

“GEREK KIRSALDA, GEREKSE ŞEHİR İÇERİSİNDE BİZLERE DÜŞENİ, KALİTELİ BİR ŞEKİLDE HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ekiplerimiz hafta sonunu yoğun bir şekilde tamamladı diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gerekli olan her noktada çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz şuanda da Kurtuluş Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Çömlekli Mahallesi ve Çerkezler Tepesi mesire alanında hafta sonunu tamamladı. Yine Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de şehir temizliği için vardiya gözetmeksizin görevini yapıyor. Birimlerimiz gerektiğinde geceleri de çalışma yürütüyor. Fatsa’mız için gece gündüz çalışmalarımız devam edecek. Gerek kırsalda, gerekse şehir içerisinde bizlere düşeni, Allah’ın izniyle kaliteli bir şekilde halkımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

“ALLAH BAŞKANIMIZDAN VE EKİBİNDEN RAZI OLSUN”

Yapılan çalışmalardan memnun olduğunu ifade eden mahalle sakini ise , “Çalışmalar çok güzel gidiyor. Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Yollarımıza yapılan hizmetler son derece iyi bir şekilde devam ediyor. Bizlerde bu çalışmalardan memnunuz. Allah başkanımızdan ve ekibinden razı olsun.‘’ ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.