FATSA BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN DURAKLARDA GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Okuma Süresi:46 Saniye

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri toplu ulaşım araçları duraklarında detaylı temizleme ve dezenfeksiyon çalışması yapmaya devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü Yıkama Birimi, her gün vatandaşların taşındığı toplu ulaşım araçları duraklarında detaylı temizleme ve dezenfeksiyon çalışması yapmaya devam ediyor. Çok sayıda vatandaşa hizmet veren dolmuş duraklarında kirliliğe karşı önlem almak amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını da ön planda tutarak şehrin farklı bölgelerinde bulunan kapalı ve açık minibüs duraklarında detaylı temizlik çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayıp bitiriyor. Periyodik program dahilinde yapılan genel temizlik, yıkama ve dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva şehir merkezinden kırsala şehrin her yerinde temizlik ve hijyene önem verdiklerini belirterek, “Dolmuş duraklarımız da açık alanda çabuk kirlenebiliyor. Ekiplerimiz periyodik olarak durak temizliğini yapıyor ve aynı zamanda gelişi güzel bir şekilde asılan pankartlar ve broşürler de kazınıp sökülüyor. Çok sayıda vatandaşa hizmet veren dolmuş duraklarının temiz ve hijyenik olmasına önem gösteriyoruz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.