PERŞEMBE’DE YOL YATIRIMLARI SÜRÜYOR

Okuma Süresi:47 Saniye

AZİZİYE MAHALLESİ SICAK ASFALT KONFORUYLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde tarihi bir ulaşım yatırımı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, yolların konforunu artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda geride kalan 5 yılda Perşembe ilçesinde 133 milyon TL ulaşım yatırımına imza atarak 154 km yolu asfalt ve betonla buluşturan ekipler, ilçenin Aziziye Mahallesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Toplam uzunluğu 2 km olan yolun yaklaşık 1 km’lik bölümünde çalışmaları tamamlayan ekipler, mevsim koşullarının el vermesiyle kalan kısımlarda da çalışmaları tamamlayarak vatandaşlara modern ve konforlu bir yolun kapılarını açacak.

ALT YAPISI GÜÇLENDİRİLDİ

Zayıf zemin ve yağmur suyu hattı çalışmaları yapılarak alt yapısı güçlendirilen ve uzun ömürlü olması sağlanan yolda çalışmalarda sona yaklaşıldı.

Aziziye Mahalle Muhtarı Fatma Yalçın, yapılan çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Öncesinde toz ve çamurdan rahat ulaşım sağlayamadığımız yolumuz, Büyükşehir Belediyesi ekiplerince sıcak asfalta kavuşturuluyor. Yapılan çalışmalar için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.