ÇOCUKLAR RAFADAN TAYFA İLE KEYİFLİ ANLAR YAŞADI

Okuma Süresi:43 Saniye

Fatsa Belediyesi, Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği etkinlikle sömestri tatilinde bulunan çocuklar için keyifli bir sinema gösterimi gerçekleştirdi. Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, çocuklar için özel olarak seçilen Rafadan Tayfa isimli sinema filmi gösterime sunuldu. Bu etkinlik, çocuklara tatil dönemlerinde eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda ailelerin de bir araya gelmelerini sağladı.

Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen sinema gösterimine çocuklar büyük ilgi gösterdi. Renkli ve keyifli karakterleriyle bilinen Rafadan Tayfa, çocukların sevgilisi haline gelmiş bir animasyon filmini ilgiyle izlendi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, çocuklara karne hediyesi olarak hem yetenek sirki getirdiklerini hem de Rafadan Tayfa isimli sinema filmini gösterime sunduklarını belirterek, “Bu tür etkinlikler, çocukların sanat ve kültürle buluşmalarını teşvik etmek, ailelerle birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlamak ve toplumun kültürel yaşamına katkıda bulunmak amacıyla düzenliyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hoşça zaman geçirtilebildiysek ne mutlu bize. Kıymetli öğrencilerimize ikinci dönemlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.