FATSA BELEDİYESİ’NDEN OKUL BAHÇELERİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Okuma Süresi:46 Saniye

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 2023-2024 eğitim-öğretim yılı ara karne tatili nedeniyle okul bahçelerinde genel temizlik ve bakım çalışması yaptı.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ara tatil boyunca kullanılmayan okul bahçelerinde ve çevresinde genel temizlik çalışması başlattı. Öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için gerçekleştirilen temizlik faaliyetinde okul bahçeleri süpürüldü, yıkandı, çöp ve atıklar toplandı.

“BÜTÜN OKULLARIMIZDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPIYORUZ”

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, her fırsatta eğitime, dolayısı ile geleceğimiz olan çocuklarımıza destek olmaya devam ettiklerini belirterek, “Okulların ara karne tatiline girmesi nedeniyle okul bahçelerinde genel temizlik çalışması başlattık. Bizim tespit ettiğimiz ve gelen taleplere göre ekiplerimiz bütün okullarda temizlik çalışması yapıyor. Bu faaliyet kapsamında yol süpürme araçları okul bahçelerini ve okul girişlerini temizliyor, yıkama araçlarımız okul girişlerini merdivenlerini yıkayıp dezenfekte ediyor. Çocuklarımızın rahat ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları için üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz. Bu anlamda öğrenci kardeşlerimize ikinci dönemde başarılar dileriz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.