“FATSA’DA GİRİLEMEYEN CADDELERDE ÇALIŞMALARI BİTİRDİK”

Okuma Süresi:57 Saniye

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 5 yıllık süreçte alt yapı yatırımlarına çok büyük önem verdiklerini ve 30-40 yıldır girilmeye dahi cesaret edilemeyen alt yapı yatırımlarının tamamının bitirildiğini söyledi.

Seçim takvimi içinde çalışmaların başladığını ifade eden Başkan Kibar her bölgede olduğu gibi Fatsa’da seçim hareketinin olduğunu söyledi. Başkan Kibar; “Büyükşehir Belediyesi başkan adayımız belli oldu. Şimdi sıra ilçelerde. Kısa bir süre sonra ilçe adaylarımız belli olacak. Sonuçta kararı genel merkezimiz açıklayacak. Hemşerilerimiz müsterih olsunlar. Bizim en büyük gücümüz, enerjimiz onlardır. Her durumda onlarla bir araya gelip onların enerjilerini alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride kalan 5 yıllık süreçte alt yapı yatırımlarını çok büyük önem verdik. 30-40 yıldır girilmeye cesaret edilmeyen cadde ve sokaklarda bizler geçtiğimiz 5 yıllık süreçte alt yapı yatırımlarının tamamını bitirdik.” dedi.

“YENİ DÖNEMDE ÜSTYAPILAR KONUŞULACAK”

Fatsa’da alt yapı çalışmalarının büyük çoğunluğunun tamamlandığını kaydeden Başkan Kibar, yeni dönemde ilçede üst yapıların konuşulacağı bir döneminin yaşanılacağını ifade etti. Başkan Kibar; “Millet bahçesi, millet ormanı, çerkezler tepesi, dolunaydan ilçemize gelecek olacak bisiklet ve yürüyüş yolları, oto galericiler sitesi, toptancılar sitesi ile ilçemiz yeni yaşam alanlarının projelerin hayata geçtiği bir dönem olacak. Süreci hep birlikte bekliyoruz ve takip ediyoruz” açıklamasında bulundu.

#fatsasondakikahaber

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.