“YENİ YILDA HEP BİRLİKTE DAHA BÜYÜK HEDEFLERE YÜRÜYECEĞİZ” 

Okuma Süresi:57 Saniye

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 2024 Yılının ilk mesai gününde ilk iş olarak tüm birimleri gezerek personellerin yeni yılını kutladı.

Beraberinde Başkan Yardımcıları Soner Kocatepe, Ruhi Özbay ve Ercan Yurttaş ile personellerin hem yeni yılını kutlayan hem de aileleri ile birlikte sağlık mutluluk ve afiyetler dileyen Başkan Kibar, “Yeni yılın ilk iş gününde belediye çalışanlarımızla buluşarak yeni yılın getirdiği umut ve başarı dileklerimizi ilettik.” dedi.

Her ziyaretinde samimi bir yaklaşımla karşılanan Başkan Kibar, personellerin de yeni yıl dileklerini dinleyip birebir sohbet etti.

Başkan Kibar, 2024 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi temennisinde bulunarak, ayrıca çalışanların özverili çabaları ve emeklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek belediyenin daha da ileriye götürülmesi için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Kibar, “Yeni yılda hep birlikte daha büyük hedeflere yürüyeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarıma sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum. Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağımıza inancım tam” dedi. Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın bu samimi ziyareti, belediye personeli arasında moral ve motivasyonu yükselterek yeni yıla olumlu bir başlangıç yapılmasını sağladı. Personelin gösterdiği sıcak karşılama ve Başkan Kibar’ın samimi yaklaşımı, belediye çalışanları arasında olumlu bir motivasyon kaynağı oldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.