BÜYÜKŞEHİRDE ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Okuma Süresi:54 Saniye

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in önderliğinde yılların ulaşım sorunlarına neşter vuran Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Çamaş ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşım sağlayan güzergahı sıcak asfalt ile buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergâhları standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri ise asfaltla buluşturuyor.

KAMU KURUMLARINA ULAŞIM SAĞLAYAN YOL ASFALTLANDI

Bu kapsamda Çamaş ilçesinde 4,5 yılı aşkın süredir toplam 65 km yol ağını asfalt ve beton yolla buluşturan Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesi Örmeli Mahallesi’nde de ilçe sağlık ocağı ve ilköğretim okuluna ulaşım sağlayan güzergâhı asfalta kavuşturdu.

“SORUNLARIMIZ ÇÖZÜLDÜ”

Mahallede yapımı tamamlanan yol çalışmasından dolayı memnuniyeti dile getiren Örmeli Mahallesi Muhtarı Hüdaver Koç, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e mahallesi adına teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Koç şu konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Kendisinden oldukça memnunuz. Bu yolu yapan yaptıran herkesten Allah razı olsun. Sorunlarımız çözüldü.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.