PERŞEMBE’DE BETON YOL SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 21 Saniye

 

4,5 YILDA İLÇEYE 144 KM’LİK BETON YOL ÇALIŞMASI YAPILDI

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede yürüttüğü yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Perşembe ilçesi Anaç Mahallesinde yol ağını beton yol ile buluşturan Büyükşehir Belediyesi yaptığı bu çalışmalarla vatandaşların yüzünü güldürdü.

4,5 yılı aşkın süredir mahalle ve grup yollarında asfalt seferberliğini sürdüren ve bu süre içerisinde il genelinde rekor düzeyde yol çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, arazi ve iklim şartlarına göre birçok noktada beton yol çalışması yapıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarla, güzergahlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturuluyor.

Perşembe ilçesinde aradan geçen 4,5 yıllık süre zarfında 144 kilometrelik yol ağını beton ile buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, belirlenen plan dâhilinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

ANAÇ MAHALLESİ’NDE BETON YOL MUTLULUĞU

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçelerde başlattığı beton yol seferberliği Perşembe ilçesi Anaç mahallesinde devam etti. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından mahallede başlatılan beton yol çalışmasını tamamlanırken, ilçenin diğer mahallelerinde planlanan program dâhilinde çalışmalar sürdürülüyor.

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Mahallede yapımı tamamlanan Beton yol çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle muhtarı Barış Akgündüz, Başkan Hilmi Güler’e ve ekiplere teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Akgündüz, yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi:

“Yıllardır hasretini duyduğumuz beton yol çalışması ekipler tarafından tamamlandı. Hep özenir ve bizim mahalleye ne zaman sıra gelecek diye düşünürdük. O gün bugünmüş. Ekipler geldi ve yıllardır sıkıntı çektiğimiz yolumuzu betona kavuşturdular. Emeği geçen başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Allah onlardan razı olsun” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.