BÜYÜKŞEHİRİN ULAŞIM YATIRIMLARI YÜZ GÜLDÜRÜYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 3 Saniye

 

BÜYÜKŞEHİR’DEN FATSA’YA KONFORLU YOLLAR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede yürüttüğü yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fatsa ilçesinde Bahçeler ve Yukarı Mahçeler Mahallelerini Kumru-Korgan yoluna bağlayan güzergâhı beton yol ile buluşturan Büyükşehir Belediyesi yaptığı bu çalışmalarla vatandaşların yüzünü güldürüyor.

4,5 yılı aşkın süredir mahalle ve grup yollarında asfalt seferberliğini sürdüren ve bu süre içerisinde il genelinde rekor düzeyde yol çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, arazi ve iklim şartlarına göre birçok noktada beton yol çalışması yapıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarla, güzergahlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturuluyor.

 

BÜYÜKŞEHİR VATANDAŞIN KONFORU İÇİN ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR 

 

Fatsa ilçesinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Bahçeler ve Yukarı Bahçeler mahalle yolunu Korgan-Kumru yoluna bağlayan 3 kilometrelik yolu konforlu bir yapıya kavuşturuyor. Hava şartlarına bağlı olarak çalışma yürüten ekipler, şuana kadar yolun 1.8 kilometrelik kısmını beton ile buluşturdu. Geriye kalan 1.2 km’lik kısmın betonlama işlemi ise aralıksız devam ediyor.

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Beton yol çalışmaları hakkında konuşan Bahçeler ve Yukarı Bahçeler sakinleri de duygu ve düşüncelerini paylaştı. Yıllardır bekledikleri bir hizmete kavuşmanın mutluğunu yaşadıklarının altını çizen mahalle sakinleri desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.