2.ETAP SANAYİ DÜKKÂNLARININ YAPIMI DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:48 Saniye

 

Fatsa Özel Sanayi Sitesi, bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir ticaret merkezi olarak büyümeye devam ediyor. Şimdi de 2. etap sanayi dükkânlarının yapımı hızla devam ediyor. Bu dükkânlar, sadece Fatsa’ya değil aynı zamanda çevre il ve ilçelere hizmet eden bir konumda bulunuyor.

 

“YENİ DÜKKÂNLAR YIL SONUNA BİTECEK”

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yapılan bloklarla birlikte sanayi bölgesinin büyüyerek Fatsa’ya ve çevre ilçelere daha fazla hizmet edeceğini vurguluyor. Özel Sanayi Sitesi’nde 2. etap için 38 yeni iş yerinin yapımının devam ettiğini belirten Başkan Kibar, bu dükkânların en kısa sürede tamamlanacağını ve üçüncü etap için de 27 yeni iş yerinin yer kazım çalışmalarına başlandığını söyledi. Böylece Fatsa Belediyesi, Özel Sanayi Sitesi’nde toplamda 99 yeni iş yerini esnaflara kazandırmış olacak, bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sunacak.

Başkan Kibar, “Birlik beraberlik ve esnafın zanaatkârlığı sayesinde her geçen gün büyüyen ve gelişen Özel Sanayi Sitesi iş yerleri, esnaflarımıza ve şehrimize bereket getirmesini diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.