BÜYÜKŞEHİRİN YOL SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Okuma Süresi:51 Saniye

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesi Bayramlı-Cumhuriyet köy Mahallesi yolunda asfalt çalışmaları yürütüyor. Toplam uzunluğu 10 km olan yolun 7 km’lik kısmında çalışmalarını tamamlayan ekipler, Çambaşı Yaylası’na en kısa ulaşım yolu olarak bilinen güzergahı konforlu bir yapıya kavuşturuyor.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en geniş ili Ordu’da 2100 km yolu asfalt ve betonla buluşturan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, planlanan program çerçevesinde yol yatırımlarını hizmete sunmaya devam ediyor.

 

TOPLAM UZUNLUĞU 10 KM 

 

Toplam uzunluğu 10 km olan yolun 7 km’sinde çalışmaları tamamlayan ekipler, Çambaşı Yaylası’na en kısa sürede ulaşım sağlayan ve Sağırlı, Ataköy, Bayramlı, Cumhuriyet köy ve Yokuşdibi Mahallelerine hitap eden yolda konforu artırıyor.

 

“BÜYÜKŞEHİR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ”

 

Yapılan çalışmalar vatandaşların da yüzünü güldürdü. Yıllardır bu çalışmayı özlemle beklediklerini ifade eden vatandaşlar, “Yapılan çalışmalar dolayısıyla Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ediyoruz. Çamur ve tozdan ulaşım sağlayamadığımız, araçlarımızın zarar gördüğü bu yolumuzda bu yatırımları görmek bizleri çok memnun etti. Büyükşehir büyüklüğünü gösterdi. Allah başkanımızdan razı olsun” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.