BAŞKAN KİBAR GÖNÜLLERE DOKUNDU

Okuma Süresi:42 Saniye

Buharalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından birlik, beraberlik ve Yerli Malı Haftası kapsamında program düzenlendi.

Programa Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, İlçe Kaymakamı Avni Kula ve STK temsilcileri katıldı.

Buharı Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte Başkan Kibar’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programla ilgili Başkan Kibar yaptığı paylaşımda; “Buharalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Birlik, Beraberlik ve Yerli Malı Haftası münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programına İlçe Kaymakamımız Avni Kula, protokol mensuplarımız ve STK temsilcilerimiz ile birlikte katıldık. Bu tür etkinliklerle birbirimize daha da yakınlaşıyor, kültürel değerlerimizi paylaşma fırsatı buluyoruz.” dedi.

 

“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Programın düzenlenleyen dernek yönetimine teşekkür eden Başkan Kibar; “Birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği bu anlamlı buluşmada, Buharalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ertan Tepe’ye, Buharılı hemşehrilerimize ve emeği geçen herkese göstermiş oldukları samimi sohbet için teşekkür ederim. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin.” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.