OLUKLU MAHALLESİ HİZMETLERLE GÜZELLEŞİYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

Fatsa Belediyesi son 4.5 yılda Oluklu mahallesinde verimli çalışmalar gerçekleştirdi. Oluklu mahallesinde beton yol, sathi kaplama asfalt, taş duvar, tahkimat ve menfez çalışmaları gerçekleştiren Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri mahallenin daha yaşanılabilir olması için canla başla çalışıyor.

 

Oluklu Mahallesi sakinleri, uzun yıllardır bekledikleri yol hasretinin son bulduğunu ve tozdan çamurdan kurtulduklarını söyledi. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “Standardı yüksek ve daha konforlu yollar için sürekli çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim çalışma aşkımızı daha da artırıyor. Biz de uzak ve yakın kavramları yok. Mahallelerimizin yol sorunu kalmayacağının sözünü vermiştik. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalarla mahallelerimizin yol sorununu tek tek çözüyoruz. Standardı yüksek ve daha konforlu yollar için sürekli çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim çalışma aşkımızı daha da artırıyor. Halkımızın huzuru ve memnuniyeti bizler için önemli.” dedi.

 

SON 4.5 YILDA YAPILANLAR

 

Fatsa’da ulaşım sorununa köklü çözümler üretmek amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Fatsa Belediyesi hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Oluklu mahallesine 4.5 yılda, 1.5 km beton yol, 3 km 1.kat sathi kaplama, 3 km 2.kat sathi kaplama, 1 adet betonarme menfez, taş duvarlar ve tahkimat duvar çalışmalarını tamamladı. 2.2 km 1.kat sathi kaplama çalışmaları devam ediyor. Çalışmaların tamamlanması vatandaşları da mutlu etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.