“ŞEHRİMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Okuma Süresi:57 Saniye

Fatsa Belediyesi tarafından ilçe merkezi yanında kırsal bölgelerde de altyapı ve ulaşım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yürütülen çalışmalarla ilgili Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yaptığı paylaşımda: “Mesai gözetmeksizin, şehrimizin geleceği için çalışıyor. Bu hafta kırsal bölgelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile Fatsa’mızın altyapı ve ulaşım alanlarında ki gereksinimleri için çalışarak, yaşamı daha güvenli hale getiriyoruz.” dedi.

 

“19 MAHALLEDE ÇALIŞMA ”

 

19 Mahallede yürütülen ulaşım ve altyapı çalışmalarıyla ilgili Başkan Kibar; “Yassıbahçe Mahallesi – Altyapı Çalışması, Aslancami Mahallesi – Yol Çakıllama Çalışması, Aslancami Mh Gölyatak Mevki – Yol Çakıllama Çalışması, Hacıköy Mahallesi – Beton Yol Çalışması, Kavraz Mahallesi – Yol Çakıllama Çalışması, Yenipazar Mahallesi – Altyapı Çalışması, Kayaköy Akçakese Mahallesi – Yol Genişletme Çalışması, Çöteli Mahalle – Beton Yol Yapım Çalışması, Aslancami Mahallesi – Yol Genişletme Çalışması, Oluklu Mahalle – Alttemel Malzeme Figür Çalışması, Duayeri Mahalle – Alttemel Malzeme Serme Sıkıştırma Çalışması, Karşıyaka Mahallesi – Yol Genişletme Çalışması, Büyükkoç Mahallesi – Yol İyileştirme Çalışması, Duayeri Mahallesi – Yol Geçişi Boru Atma Çalışması, Yapraklı Mahallesi – Yol İyileştirme Çalışması, Demirci Mahallesi – Dere Islah Çalışması, Büyükkoç Mahallesi – Yol Kazı Dolgu Çalışması, Aşağıtepe Mahallesi – Yol İyileştirme Çalışması, Mehmetakif Mahallesi – Yol İyileştirme Çalışması devam ediyor. Şehrimizi daha güzel ve güvenli bir yer haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.