FATSALILAR, ORDU GÜNLERİNİ KAÇIRMIYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 21 Saniye

Fatsalılar, hafta sonunda İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Ordu Günleri Fuarına gitmeyi tercih ettiler.

Aslen Fatsa Bolamanlı olan ve İstanbul’da ikamet eden Ersin Günay, Cumartesi günü mesai çıkışı ilk işi Ordu Günleri fuarına giderek hem doyasıya memleket havası aldı, hem de hasret giderdi.

Yaz aylarında kısa süreli Fatsa’ya gelen ve İstanbul’da olmasına rağmen Fatsa’da yaşanan her gelişmeyi yakinen takip ettiğini belirten Ersin Günay, Ordu Günler Fuarında Fatsa standını ziyaret ederek Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile sohbet etti. Sadece insanlarla hasret gidermenin yanı sıra sıkı takipçisi olduğu Fatsa Belediyespor’un Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Erdoğan ile de karşılaşmanın ayrı bir mutluluk kattığını aktaran Günay, Ordu Günlerinin sıradan gibi görülse de memleketten uzak yaşayan insanlara çok şey ifade ettiğini belirtti.

Ordu Günleri Fuarını ziyaret eden ve hem Başkanlarla birebir görüşme imkanı yakalayıp hem de memleketinin havasını alan Ersin Günay, “Ordu Günlerinin düzenlenmesi bizler için çok kıymetli. Yaz aylarında geliyoruz ama fındık işleri, köy ziyaretleri derken zaten izinler bitiyor. Bunun yanı sıra Fatsa’da iki kıymetli Başkanımızı müsait bulup bu denli konuşma imkanımız da çok mümkün olmazdı diye düşünüyorum. Mesaim biter bitmez ailemi de alarak Yenikapı’ya geldim. Fatsa’nın ve diğer ilçelerin alanlarını sanki memleketteymiş gibi gezdim. Ziraat Odasının kendi emekleri ile hazırladıkları ürünleri bilmiyordum cidden takdir ettim. Ayrıca Fatsa Belediyespor aşığı bir insanım. Maçları ve takım içinde olan gelişmeleri takip ederim. Üzeyir Başkanımızla birebir tanışmak da ayrı mutlu etti. Ayrıca Fatsa Belediye Başkanımız Kıymetli İbrahim Etem Kibar’la Fatsa hakkında konuşmak gurur verdi. Bu fuar için, herkesin emekleri için ve özellikle de Üzeyir Erdoğan’a takımımızın yeni sezon forma ve atkısı hediyesi için çok teşekkür ederim.” Diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.