İNCELEME BİTTİ, SIRA PROJEDE

Okuma Süresi:58 Saniye

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın projeleri arasında olan Çerkezler Tepesinde çevre düzenlemeleri başladı.

Sık sık ziyaret edilip incelemeler yapılan ve planları gözden geçirilen Çerkezler Tepesine son olarak AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer gitmiş ve Başkan İbrahim Etem Kibar’dan proje ile alakalı bilgiler almıştı.

Fatsa’nın gözde alanlarından olması planlanan Çerkezler Tepesinde, çalışmaların startı verdi.
Proje çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Kibar, proje detaylarını aktardı.

Çerkezler Tepesi A Tipi Mesire alanı projesinde yer alacak alanlar hakkında açıklama yapan Başkan Kibar, “Yaklaşık 99 dönüm arazi üzerine kurulu, 35 milyon TL’lik bütçeyle hayata geçirdiğimiz Çerkezler Tepesi A Tipi Mesire Alanı Projemizin ilk etabında, yeşil alanlar, piknik alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları, açık ve kapalı oturma alanları, çocuk oyun alanları, günübirlik spor alanları, kır kahvesi ve yöresel ürün satış büfeleri yer alacak.” dedi.

Fatsa’ya değer katacak bir proje olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Tamamlandığında Karadeniz’in sahile en yakın A Tipi Mesire Alanı olacak olan Çerkezler Tepesi projemiz, şehrimize ve halkımıza büyük bir değer katacak. Doğal güzelliklerimizi koruma ve Fatsa’mızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme vizyonumuz doğrultusunda önemli bir adım olarak gördüğümüz projemiz şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.