ALT YAPI BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ

Okuma Süresi:1 Dakika, 5 Saniye
BAŞKAN ERDOĞAN VE MURAT HOCA’DAN ALT YAPIYA YAKIN TAKİP
Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan altyapı’dan sorumlu yöneticiler Hasan Arıca ve Yasin Duran ve Teknik Direktör Murat Parlak altyapı ile yakından ilgileniyor. Başkan Erdoğan ve Murat hoca dün akşam Fatsa Belediyespor U15, U16, U17 ve 19 takımlarının antrenmanını yakından takip ettiler.
“ALT YAPISIZ OLMAZ”
Fatsa Belediyespor kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan altyapıda 6 kategoride 150’ye yakın lisanslı futbolcunun bulunduğunu belirterek biz görevi devraldıktan sonra hedefimizi 2 lige çıkmak üzere yaptık. Bu hedefi koyarken de altyapımızı unutmadık. Biz alt yapıya büyük önem veriyoruz. Burada yer döken gençler ileride A takımımızın vazgeçilmesi olacak.” dedi.
“A TAKIMDA ŞANS VERDİĞİMİZ GENÇLER OLACAK”
Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Murat Parlak ise zaman zaman alt yapı maçlarına ve antrenmanlarını takip ettiğini ifade ederek, “Dolayısıyla onlar bizim göz bebeğimiz. Yeterki alt yapıda iyi oyuncularımız olsun. Onları eğitmek geliştirmek, mümkün olursa oynatmak bizim boynumuzun borcu. Dolayısıyla altyapının her zaman peşindeyiz. Onları izlemeye geliştirmeye her zaman devam edeceğiz. Buradaki oyuncularımız A takımda antrenmana çıkacaklardır sonrasında İnşallah iyi olurlarsa maçlara da çıkacaklardır çünkü A takım onların. Bu takımda biz bugün varız yarın yokuz ama bu altyapı her zaman olacak dolayısıyla bu oyuncular burada mutlaka oynamalıdır. A takımda her an görev alabilecek oyuncular olabilmelidirler. Biz de elimizden geldiği kadar onlara katkı vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.