AYAZLI MAHALLESİNDE YENİ OKUL YERİ HAZIRLIĞI

Okuma Süresi:49 Saniye
Her geçen gün daha fazla göç alan ve nüfusu 10 binin üzerinde olan Ayazlı mahallesinin okul ihtiyacını karşılamak için 24 derslikli yeni bir ilkokul yapılması için hazırlıklar başladı.
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ayazlı mahallesi Derya Konakları mevkiinde alan tesfiyesi işi devam eden yere ilkokul inşaatı yapılması için ihale süreci bekleniyor. Ayazlı mahallesinde Hasan Yahşi İlkokulu/Ortaukulu, İlhan Haznedar Ortaokulu, Fen Lisesi, Necip Fazıl Anadolu Lisesi, Şehit İbrahim Kılıç Anadolu lisesi, Şehit Birol Yavuz Ortaokulu, Zekiye Karamolla Anaokulu Lisesi’nden sonra 24 derslikli yeni bir ilkokul yapılması için hazırlıklar devam ediyor.
“OKUL YERİ HAZIRLIKLARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ordu Milletvekili Mahmut Özer’e yeni okul binaları yatırımları için teşekkür ederek, “Sayın Bakanımızın yeni okul inşaatlarını yatırım planına aldırmasıyla biz de belediye olarak alan hazırlama konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayazlı mahallesine yapılan ilkokuldan sonra Mehmet Zahit Ortaokulu ve Dolunay ilkokulu inşaatlarımız da var. Tüm kurumlarımızla elele vererek şehrimizin okul ihtiyacını karşılamak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.