FATSA BELEDİYESPOR’DA MURAT PARLAK DÖNEMİ

Okuma Süresi:1 Dakika, 46 Saniye

 

BAŞKAN ÜZEYİR ERDOĞAN : “HEDEFİMİZ 2. LİG”

TEKNİK DİREKTÖR MURAT PARLAK : “FATSA BELEDİYESPORUN SAHADA BİR RUHU OLACAK”

 

TFF 3. Lig takımlarından Ordu Temsilcisi Fatsa Belediyespor Futbol Kulübü yeni sezon öncesi teknik direktör Murat Parlak ile anlaştı.

Fatsa Belediyesi Sosyal tesislerinde resmi imza töreni gerçekleşti. Gerçekleşen imza törenine Fatsa Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Üzeyir Erdoğan, kulüp yöneticileri ve yeni teknik direktör Murat Parlak katıldı.

 

Hedefimiz 2. lig

Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan imza töreninde yaptığı konuşmada, “Teknik direktörümüz Murat Parlak ile anlaştık. İmzalarımızı attık ve hedefi olan bir takım olarak yola başlıyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Kendisinden çok umutluyuz. Hedefi olan bir takım kurduk ve eksik olan bölgelere transferlerimiz devam ediyor. 2.lig olan hedefimizden geri dönmek yok. Ben ve yönetim kurulumuz bu işe gövdemizi koyduk. Taraftarlarımızla birlikte hedefine ulaşan ekip olan takım bizler olacağımızdan kuşkum yok. Fatsa’mıza yakışır bir oyunla ligde adımızdan söz ettireceğiz” dedi.

Taraftarlarımız takımları ile gurur duyacaklar

 

Fatsa Belediyesporun sahada bir ruhu olacak diyerek sözlerine başlayan Fatsa Belediyespor teknik direktörü Murat Parlak, “Profesyonel hayatımda 16. Yılımı çalışıyorum. Bunun 13 yılını yardımcı antrenörlük olarak son 3 yılı da teknik direktörlük görevini sürdürüyorum. İlk başladığım gün ki gibi heyecanlıyım. Çok büyük beklentim ve umutlarım var. Ekip ruhu ile birlikte birçok başarılı işlere imza atacağız. Fatsa Belediyesporun sahada bir ruhu olacak. Bu ruhu taşımayan hiçbir futbolcu o sahaya çıkamayacak. Birlik beraberlik içinde çok doğru saha içi organizasyonu olan bir takım görecekler. Taraftarlarımız takımları ile gurur duyacaklar. Herkes tribüne gelmek için maç günlerini sabırsızlıkla bekleyecek. İyi mücadele eden bir takım olacağız. Kazanmaya yakın taraf olmak için hep bu ciddiyetle çalışan bir ekip olacağız. Çok sayıda transfer yaptık çünkü oyuncu kadromuz eksilmişti. 16 kişiyiz şuan için ve daha da transferler devam edecek. Yöneticilerimize çok teşekkür etmek istiyorum. ortaya çok değerli bir vizyon koydular. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar bey’de bizlere her anlamda destek veriyor ve vizyonu ile bize önemli katkı sağlıyor. Bir çok kulüpten teklif aldım fakat burayı seçtim. Fatsa Belediyespor benim için çok özel bir kulüp. Hep birlikte yönetim, taraftar ve teknik heyet olarak bu yıl çok önemli başarılara imza atacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleşti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.