BAŞKAN KİBAR’DAN YATIRIMCILARA DAVET

Okuma Süresi:1 Dakika, 21 Saniye

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar her geçen gün büyüyen gelişen şehrin ticari eksikliklerini gidermek yeni iş alanları, yeni ticari alanlar, yeni sanayi alanları oluşturmaya devam ettiklerini söyleyerek, “Yeni iş yerlerimizin 23 Temmuz’da başlayacak olan satışına tüm yatırımcılarımızı davet ediyoruz.” dedi.

“DOLUNAY MAHALLEMİZDEKİ VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA YAPTIK”

14 Temmuz tarihinde ilk ihalesi yapılacak olan 29 iş yerinin bulunduğu alanda bir açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Büyüyen Fatsa’mızın ihtiyaçlarına talep vermek için özellikle ticari alan eksikliklerinde şehrimizi geliştirmeye açmaya, yeni iş alanları yeni ticari alanları, yeni sanayi alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Fatsa Belediyemiz tarafından Dolunay’daki vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda bir ticari alan oluşturduk ve iki katlı bir iş merkezi planladık. Geçen yıl yapımına başladığımız iş merkezimiz 2700 metrekare taban alanlı 2 katlı alandan oluşuyor. Üçüncü katında ise belediyemize ait sosyal tesis alanları oluşacak birçok iş kurslarının eğitim alanlarının oluşacak olduğu bu iş merkezimizin o bölümünü önümüzdeki yılın yatırım programına bıraktık.” dedi.

“YATIRIMCILARIMIZ İÇİN YENİ BİR FIRSAT OLUŞTU”

Yeni iş merkezinin toplamda 5 bin 500 metrekare bir alanda olduğunu ifade eden Başkan Kibar, “55 metrekareden başlayan 436 metrekare büyüklüğüne kadar devam eden birbirinden farklı iş yerlerimiz var. Mevcut yapmış olduğumuz bu iş yerleri ile birlikte hem yatırımcılarımıza bir fırsat imkanı oluşmuş olacak hem de mahalle sakinlerimizin önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan iş merkezlerimiz bölgede ticari alan olarak yeni bir rahatlama sağlayacak. Diğer taraftan belediyemizde yürütmüş olduğumuz birçok projemizin birçok altyapı yatırımının ve üst yapı yatırımının kaynakları da burada üretmiş olduğumuz kaynaklarla oluşacak. Ben öncelikle bu güzel yatırımın başta Dolunay mahallesi sakinlerimize sonrasında yatırımcılarımıza ve Fatsa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 23 Temmuz’da başlayacak olan satışlarımıza tüm yatırımcılarımızı davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.