FATSA BELEDİYESPOR’UN YENİ BAŞKANI ÜZEYİR ERDOĞAN OLDU

Okuma Süresi:52 Saniye

 

TFF 3. Lig mücadele eden Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor’da yeni başkanı Üzeyir Erdoğan oldu.

Fatsa Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen kongreye tek liste ile giren Üzeyir Erdoğan yeni dönemde yönetim kurulu ile birlikte göreve seçildi.
Kongrede bir konuşma yapan Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan, “Öncelikle ben ve yönetim kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum. Fatsa Belediyesporumuzu en iyi yerlere getirmek için ben ve yönetim kurulumuz gece gündüz demeden çalışacağız. Fatsa markamızı en yüksek çıtalara çıkarmak için bu görevi üstlendik. Tüm Fatsa olarak takıma sahip çıkarsak her türlü engeli aşarız. 150 bin nüfuslu Fatsa’yı temsil edecek önemli isimler yönetimimizde yer aldı. Fatsa Belediyespor camiamız rahat olsun. Takımımız hak ettiği yerde her zaman olacaktır” diye konuştu.

Fatsa Belefiyespor’da yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu, Başkan Üzeyir Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Sabancı, Soner Kocatepe, Mustafa Güzeldal, Taner Okutan, Kerem Varan, Cafer Ertan, Mehmet Ali Çekici, Sefa Öyke, Zeki Arslan, Kemal Yıldırım, Hasan Arıca, Enver Ant, İsa Yücetepe, Muhittin Ocak, Zekeriya Koçan, Muhammet Artcı, Emrecan Mutlu, Ahmet Altay, Yasin Duran, Ali Kemal Türkyılmaz ve Mustafa Sıvaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.