Fatsa Belediyespor’da yeni yönetim heyecanı

Okuma Süresi:47 Saniye

TFF 3.Lig takımlarından Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor’da kongre heyecanı yaşıyor. Yeni oluşacak yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yakın bir zaman içinde kongreye gidecek olan  Fatsa Belediyespor’da kongre öncesi İş insanı Üzeyir Erdoğan başkanlığında toplandı.

Hedefi olan bir takım kuracağız

Gerçekleşen toplantıda bir açıklama yapan Üzeyir Erdoğan, “Fatsa Belediyespor kentimizin en önemli markasıdır. Başarılı bir sezon öncesi yeni kurulacak yönetim ile kentimizde taraftarımızla başarılara koşacaktır. Tüm kentin desteği ile hedeflerimize ulaşacağız. heyecanımız çok yüksek. Ben yeni yönetimimizle iyi işlere imza atacağız diyorum” dedi.

Alt yapıya önem vereceğiz

Erdoğan, “Fatsa Belediyespor’umuzun geleceği için altyapıya son derece önem veren bir ekip olacağız. Takımınızın geleceğine son derece önem veriyoruz. Alt yapı bizim için çok önemli” dedi.

Yöneticilerden birlik beraberlik mesajları

Fatsa Belediyespor yeni yöneticileri ise ilk toplantıda Fatsa Belediyespor için üzerine düşen görevleri yapacaklarını ifade ettiler.

Gerçekleşen toplantıya Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’da katılarak, bu bir bayrak yarışıdır. Üzeyir başkan ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.