FATSA GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:56 Saniye
Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımı olup inşaatı Fatsa Belediyesi tarafından takip edilen İl Tipi Gençlik Merkezi’nin yüzde ellisi tamamladı.
Yunus Emre Köprüsü mevkiinde 5 dönümlük alan üzerine inşa edilen, 28 milyon TL bedelle ihale edilerek yapımına başlanılan
tam donanımlı hizmete girecek olan Gençlik Merkezi hizmete girdiğinde gençlerin doyasıya zaman geçirebileceği, birçok faaliyetin yapılacağı bir merkez olacak.
“GENÇLERİN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK İÇİN ÇOK AMAÇLI BİR MERKEZ İNŞA EDİYORUZ”
İl Tipi Gençlik Merkezi’nin geleceğin Türkiye’sine yön verecek olan gençlerin doyasıya zaman geçirebileceği ve birçok faaliyete ev sahipliği yapacağını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ İl Tipi Gençlik Merkezi’miz 5 dönümlük bir alan üzerine inşa ediliyor. 7 derslik, 1 adet kütüphane, 1 konferans salonundan oluşan tam donanımlı bir tesis olacak. İlave olarak spor alanları yaşam alanları bir tane şark köşesini projeye ek olarak hayal ediyoruz. Gençlerimize sosyal-kültürel alanlar kazandırmak, eğitim ve öğretim hayatlarına katkıda bulunmak, yaşam kalitelerini arttırmak için çok amaçlı bir merkez inşa ediyoruz. Merkezimiz, gençlere, sportif alanlar, derslikler, kültür, sanat, edebiyat, teknoloji, iletişim gibi çok çeşitli alanlarda hizmet verecektir. Projenin ilimiz ve gençlerimiz için hayırlı olmasını temenni eder, emeği geçenlere teşekkür ederiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.